Iran Hair Center مرکزی به مدیریت دکتر علی وفائی دارای بورد تخصصی ناسیونال در زمينه بيماری های پوست و مو و تعدادی مشاورین ورزیده و آگاه بوده و منحصراً برای کار تخصصی کاشت موی طبيعی درقلب شهر تهران (پايتخت کشور ايران) مشغول خدمت رسانی به مراجعين محترم می باشند.

index-1

تخصص منحصر به فرد دکتر علی وفائی بوجود آوردن موهایی با نما و ظاهر کاملاً طبيعی برای شما است و در اين زمينه تمامی هنر و تکنولوژی روز دنيا را بکار می بندد. تکنيک های اختصاصی و پيشرفته ای که در اين مرکز بکار گرفته می شوند به درجه ای از پيشرفت رسيده اند که موجب ايجاد موهای کاملاً طبيعی با بهترين طراحی و مدل مو برای شما خواهند شد. پس از انجام اينکار افراد ديگر به سختی متوجه موهای کاشته شده شما خواهند شد و مثل موهای طبيعی اين موها را می توانيد رنگ کنيد ، شانه و برس بزنيد و به آرايشگاه برويد .

index-2

خصص ویژه دکتر علی وفائى در Iran Hair Center کاشت موی طبیعی به روش های میکروسرجری (FUT) و روش جدید غیرجراحی (FIT) و نيز انجام روش هاى تكميلى پيوند موى طبيعى شامل PRP (تزریق پلاکت غلیظ شده) و SMP(میکروپیگمانتاسیون اسکاپ) مى باشد. این سایت اینترنتی حاوی اطلاعات مفید و جامعی در زمینه مو ، مراقبت های آن، بيمارى هاى مو ، علل ریزش مو و روش های گوناگون درمان طاسی سر می باشد . دکتر علی وفائی به همراه مشاورین ورزیده خود آماده هستند تا آخرین و بهترین روش های درمانی را برای شما ارائه نموده و رضايت كامل شما را در حد امكان جلب نمايند.

index-3

انجمن متخصصین پوست ایران

دکتر علی وفائی مفتخر است که عضو انجمن متخصصین پوست ایران به شماره عضویت 1584 می باشد. این انجمن بالاترین ارگان تصمیم گیرنده در زمینه بیماری های پوست و مو در ایران است. نظر به حساسيت بسيار بالاى پيوند موى طبيعى و غيرقابل برگشت بودن نتايج ان (خوب يا بد) و موارد بى شمار كلاهبردارى و شيادى در اين زمينه از همه متقاضيان محترم اين كار دعوت مى شود كه حتما از سايت اينترنتى انجمن متخصصين پوست ايران بازدید کرده و صرفاً پس از حصول اطمينان از اينكه پزشك معالج انها متخصص پوست بوده و عضو فعال اين انجمن مى باشد، اقدام به كاشت موى طبيعى نموده و به تبليغات واهى و كذب افراد غير توجه نداشته باشند. ادرس سایت اینترنتی انجمن متخصصین پوست ایران عبارتست از:

www.iransocderm.com

logo-iran


انجمن متخصصین پوست کانادا (CDA)

دکتر وفائی همچنین عضو انجمن متخصصین پوست کانادا (CDA) می باشد و از اطلاعات علمی و تحقیقاتی این انجمن نیز در زمینه تخصصی خود استفاده می کند. آدرس سایت اینترنتی انجمن متخصصین پوست کانادا عبارتست از:

www.dermatology.ca

logo-CDA


انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) – آمریکا

دکتر علی وفائی عضو انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) آمریکا به شماره عضویت 49249 می باشد. این انجمن در جهت آموزش مداوم اعضا خود تلاش نموده و از طریق برگزاری سمینارهای سالیانه و کارگاه های آموزشی متعدد در سراسر دنیا تمامی اطلاعات به روز در زمینه هنر و تکنولوژی کاشت موی طبیعی را به اعضا انجمن انتقال می دهد. دکتر علی وفائی با عضویت در این انجمن بین المللی به شما این اطمینان را خواهد داد که جنابعالی از آخرین و پیشرفته ترین متدهای درمانی کاشت موی طبیعی بهره مند خواهید شد. آدرس سایت اینترنتی انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو عبارتست از:

www.ishrs.org

logo-ishrs

دکتروفائی در حدامکان و بطور مرتب در کنگره های تخصصی پوست و مو (با گرایش بیشتر به کاشت موی طبیعی) در داخل و خارج کشور شرکت نموده و سعی می کنند که همواره اطلاعات تخصصی به روز در مورد علم و هنرکاشت موی طبیعی داشته باشند.

CMECert_2017OLSW_Vafaei

آخرین کنگره سالیانه انجمن بین المللی جراحی پیوند مو ISHRS در پاییز 2019در شهر بانکوک برگزار می شود که دکتر وفائی در آن حضور فعال خواهند داشت.


انجمن آسیایی جراحان پیوند مو (AAHRS)

انجمن آسیایی جراحان پیوند مو (AAHRS) یک انجمن غیرانتفاعی متشکل از پزشکان متخصص در پیوند موی طبیعی می باشد که عمدتاً در کشورهای آسیایی مشغول کار هستند. این انجمن در سال 2010 میلادی تأسیس شده است و هدف آن تداوم آموزش تخصصی پزشکان در رابطه با جراحی پیوند موی طبیعی می باشد. مقر این انجمن در شهر سئول ، کره جنوبی است. دکتر علی وفائی به عنوان یک متخصص پوست و موی فعال در زمینه پیوند موی طبیعی عضو این انجمن می باشند. کنگره سالیانه AAHRS در سئول ، کره جنوبی در اردیبهشت 1391 برگزار شد و دکتر علی وفائی در آن حضور فعال داشتند.

www.aahrs.asia

logo-aahrs

آخرین کنگره این انجمن در فروردین 1396 در بانکوک (تایلند) برگزار گردید.

certification-aahrs-1


چرا افراد تمایل دارند که برای کاشت موی طبیعی به IHC مراجعه نمایند؟

1) بهترین و طبیعی ترین نتایج کاشت موی طبیعی در Iran Hair Center بوجود می آید.
با مشاهده عکس های قبل و بعد بیماران Iran Hair Center و دقت در موی کاشته شده (بخصوص خط موی ایجاد شده در جلوی سر) و این مطلب که محل برداشت مو در پشت سر تا حد امکان از نظر زیبایی مشخص نمی باشد، شما نتایج کار ما را دیده و به این اعتقاد قلبی خواهید رسید که بهترین محل برای ترمیم ریزش موی شما مرکز کاشت موی طبیعی Iran Hair Center می باشد .

index-4

2) تیم جراحی این مرکز از بهترین استانداردهای پزشکی برخوردار هستند.
تیم جراحی Iran Hair Center با استفاده از ابزارهای تخصصی و پیشرفته و دستگاه های استریلیزاسیون مدرن مانند اتوکلاو و لوازم یکبار مصرف و به مدد آموزش های مداوم و به روز انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) آمریکا بهترین سرویس کاشت موی طبیعی را به بیماران محترم ارائه می نمایند.

index-5

3) ارائه ضمانت نامه کتبی در مورد طبيعى بودن موهاى كاشته شده و اين مطلب كه هيچ كس متوجه موهاى پيوند زده شده نخواهد شد.

4) انتخاب دستیاران مطمئن و کارآزموده برای کمک به تیم تخصصی ترمیم مو.

index-6

5) ایجاد حداکثر تراکم در منطقه گیرنده و انجام حداکثر تعداد موهای کاشته شده در یک جلسه
در اين مركز برای راحتی و آسایش فرد و کاهش هزینه های وی در هر جلسه کاشت موی طبیعی بسته به مشخصات پوست و موهای پشت سر فرد تا ده هزار تار مو (چهار هزار و پانصد الى پنج هزار گرافت) قابل کاشت هستند.

index-7

6) برداشت موها به روش های اختصاصی و مدرن
برداشت موها از بانك مو (در پشت سر) به گونه اى انجام مى شود كه محل برداشت در پشت سر تـا حـد امـکـان از نـظر زیـبـایی مشـخص نبوده و محـل بــرداشـت با مـوهای قسـمت های بالایی پوشانیده می شود. لازم به ذكر است كه درصورتی که موهای پشت سر شخص از ته (نمره صفر) زده شوند محل برداشت مشخص بوده ولی در هر حال اين محل فقط به صورت یک خط بسیار باریک (در روش FUT) و یا تعدادی نقطه های کوچک (در متد FIT) دیده می شوند كه از نظر زيبايى اهميتى ندارند. با استفاده از روش جديد SMP مى توان اين خط باريك و يا نقطه هاى كوچك فوق را هم از بين برده و محو نمود.

index-8

7) ترمیم ریزش مو در ابرو با نمای کاملاً طبیعی
باتوجه باینکه ابرو در معرض دید مستقیم قرار داشته و جهت رویش موهای آن تقریباً موازی با پوست است ، لذا کاشت موی طبیعی در ابرو بسیار مشکل بوده و احتیاج به وسایل مخصوص و مهارت بالایی دارد.در Iran Hair Center در هر جلسه کاشت ابرو 750 – 500 گرافت (1000 – 750 تار مو) کاشته شده و نتایج بسیار خوبی حاصل خواهد شد.

index-9

8) تیم ترمیم موی این مرکز می تواند نتایج بسیار بد و موی عروسکی ناشی از اعمال جراحی ترمیم مو درسالهای پیش را بصورت بسیار خوب و با رعایت مسایل زیبایی ترمیم نماید.

index-10

9) استفاده از تکنیک های پیشرفته کاشت مو
در Iran Hair Center کاشت مو با استفاده از تکنیک های مدرن بیحسی موضعی به صورت کاملاً بدون درد انجام شده و فرد اصلاً متوجه انجام کار نمی شود.

10) متدهای شمارش مو در منطقه دهنده و گیرنده
تیم جراحی Iran Hair Center مقدار مویی را (از منطقه دهنده در پشت سر) برمی دارد که در حد رفع نیاز منطقه طاس بوده و در ضمن با دقت بالا و استفاده از وسایل مدرن حتی یک تار موی شخص از بین نمی رود و همه این عوامل موجب می شود که میزان پرت موها (Hair Wasting) به حداقل خود و مطابق با استانداردهای جهانی برسد. این مسئله اهمیت زیادی از نظر برنامه ریزی برای جلسات بعدی پیوند مو (در صورت گسترش طاسی و نیاز به کاشت موی مجدد) دارد.

index-11

11) در Iran Hair Center از سه نوع گرافت (میکرو گرافت که دارای یک مو است ، فولیکولار یونیت که دارای دو الی سه مو است و گرافت های مودیفیه) استفاده شده و با ترکیب این سه نوع گرافت و جاگذاری استادانه آنها حداکثر تراکم همراه با بهترین و طبیعی ترین وضعیت بدست می آید .

index-12

12) Iran Hair Center یکی از معدود مرکز های پیوند مو در ایران است که تعداد بسیار زیادی عمل کاشت موی طبیعی موفقیت آمیز برای خانم های دارای ریزش موی مردانه و نیز خانم های دارای اسکار ناشی از اعمال جراحی زیبایی و سوختگی انجام شده است.

index-13

13) در Iran Hair Center حداکثر کوشش می شود تا تمامی کارهای فرد در یک جلسه شامل یک الی دو روز پشت سر هم انجام شده تا از اتلاف وقت گرانبهای شخص جلوگیری بعمل آید.

index-14

14) ترمیم مناطق سوختگی ، اسکارهای جراحی ، رد بخیه و محل ضایعات قدیمی بدون مو در پوست سر و صورت در Iran Hair Center با نتایج بسیار عالی و خیره کننده انجام می شود.

index-15

15) ترمیم ریزش مو و بی مویی مادرزادی در مناطق ریش و سبیل با دقت بسیار و همراه با موفقیت و نتایج خیره کننده در Iran Hair Center انجام می گردد.

index-16

16) در Iran Hair Center روش های تکمیلی پیوند موی طبیعی شامل PRP و SMP انجام می شود.

17) خط موی جلوی سر (Frontal Hairline) حساس ترین منطقه از نظر پیوند موی طبیعی است و ترمیم و بازسازی آن احتیاج به درجات بالایی از مهارت و هنر پزشکی دارد. این کار با موفقیت و حصول نتایج عالی در Iran Hair Center انجام می پذیرد.

index-17

18) مرکز پیوند موی دکتر علی وفائی از جمله مرکز هایی در ایران است که مشورت ابتدایی متقاضی پیوند موی طبیعی به صورت شخصی و حضوری توسط دکتر علی وفائی انجام شده و برخلاف مکان های دیگر این کار مهم به مشاورین سپرده نمی شود.

index-18

19) دکتر علی وفائی قبل از انجام کار (و در جلسات ابتدایی مشورت) شخصاً حجم زیادی از اطلاعات درست و صادقانه را در اختیار فرد گذاشته و به درستی و از روی امانت داری تمامی مسایل و مشکلات حال و آینده در مورد انجام این کار را برای شخص توضیح می دهند به طوری که ایشان می توانند با دید باز و از روی اعتماد قلبی مبادرت به تصمیم گیری در مورد انجام (و یا عدم انجام) کاشت موی طبیعی بگیرند.
در صورتی که پس از مشورت با دکتر علی وفائی و از نظر ایشان انجام پیوند موی طبیعی در حال حاضر (و یا برای همیشه) به صلاح فرد نباشد مطمئن باشید که این مسئله از روی صداقت کامل و با در نظر گرفتن ملاحظات فنی، انسانی، شرعی و تخصصی گرفته شده است و لذا اکیداً توصیه می شود که برای مشورت و اطمینان بیشتر حدالامکان به افراد دیگر مراجعه ننمایید زیرا ممکن است در مواردی اسیر دام شیادان انسان نما شده و کاری برایتان انجام شود که به صلاح شما نمی باشد.

20) همه روزه بیمارانی از شهرهای گوناگون ایران برای پیوند موی طبیعی به این مرکز دکتر علی وفائی مراجعه می نمایند و با رضایت مندی کامل به شهر خود باز می گردند. این افراد به اندازه ای از کار خود رضایت دارند که تلفن تماس، ای میل و عکس های قبل و بعد از کاشت موی خود را در اختیار ایشان قرار می دهند. شما می توانید با بیماران قبلی دکتر علی وفائی تماس گرفته و در مورد کار انجام شده با آنها مشورت نمایید. مشخصات بیماران قبلی دکتر علی وفائی در قسمت “تماس با بیماران” موجود می باشد.

21) در پایان باید گفت که همه این محسنات در Iran Hair Center با هزینه ای معقول و منطقی بدست آمده و در ضمن ضمانت نامه کتبی به بیمار داده خواهد شد.

 

به مرکز کاشت موی طبیعی دکتر علی وفائی (Iran Hair Center) خوش آمدید