نقشه سایت

درباره دکتر وفایی

صفحه اصلی

 

خوش آمدید! 


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل


بعد             قبل::: قابل توجه بیماران محترم                       ::: کتاب کاشت موی طبیعی 

 ::: انتخاب پزشک متخصص                    ::: افق های جدید درمانی

Iran Hair Center مرکزی به مدیریت دکتر علی وفائی دارای بورد تخصصی ناسیونال در زمينه بيماری های پوست و مو و تعدادی مشاورین ورزیده و آگاه بوده و منحصراً برای کار تخصصی کاشت موی طبيعی درقلب شهر تهران (پايتخت کشور ايران) مشغول خدمت رسانی به مراجعين محترم می باشند.
تخصص منحصر به فرد دکتر علی وفائی بوجود آوردن موهایی با نما و ظاهر کاملاً طبيعی برای شما است و در اين زمينه تمامی هنر و تکنولوژی روز دنيا را بکار می بندد
.
                                 

                   اطلاعات بیشتر...


آدرس مطب:

بزرگراه آفریقا (جردن)، خیابان دستگردی (ظفر غربی)، پلاک 386

  نحوه دسترسی به مطب

موبایل: 09128175141

تلفن: 88653970

مشاوره تخصصی کاشت مو: 76-88653971 ایمیل دکتر وفائی

ارسال عکس از طریق ایمیل

راهنمای بیمار

بروشور

انجمن بین المللی ترمیم مو - آمریکا  (ISHRS)

دکتر علی وفائی عضو انجمن بين المللی جراحی ترميم مو ( ISHRS ) ،آمريکا نیز است. اين انجمن در جهت آموزش مداوم اعضا خود تلاش نموده و از طريق برگزاری سمينارهای ساليانه تمامی اطلاعات به روز در زمینه هنر و تکنولوژی کاشت موی طبيعی را به اعضا انجمن انتقال می دهد. با عضويت در اين انجمن بين المللی شما مطمئن خواهيد بود که از آخرين و پيشرفته ترين متدهای درمانی کاشت موی طبيعی بهره مند خواهيد شد. آخرین کنگره این انجمن در پاییز 1392 در سانفرانسیسکو (آمریکا) برگزار شد که آقای دکتر در آن حضور فعال داشتند .

 

.

 

ویزیت مجازی

 

 
         
     
         
     
         

انجمن آسیایی جراحان پیوند مو       (AAHRS)

انجمن آسیایی جراحان پیوند مو (AAHRS) یک انجمن غیرانتفاعی متشکل از پزشکان متخصص در پیوند موی طبیعی می باشد که عمدتاً در کشورهای آسیایی مشغول کار هستند. این انجمن در سال 2010 میلادی تأسیس شده است و هدف آن تداوم آموزش تخصصی پزشکان در رابطه با جراحی پیوند موی طبیعی می باشد. مقر این انجمن در شهر سئول ، کره جنوبی است. دکتر علی وفائی به عنوان یک متخصص پوست و موی فعال در زمینه پیوند موی طبیعی عضو این انجمن می باشند. کنگره سالیانه AAHRS در سئول ، کره جنوبی در اردیبهشت 1391 برگزار شد و دکتر علی وفائی در آن حضور فعال داشتند.

انجمن متخصصین پوست ایران

دکتر علی وفائی مفتخر است که عضو رسمی انجمن متخصصين پوست ايران به شماره عضویت 1584 می باشد. این انجمن بالاترين ارگان تصميم گيرنده در زمینه بيماری های پوست و مو در ايران بوده و فقط اعضای این انجمن از صلاحیت علمی و عملی لازم برای انجام امر خطیر کاشت موی طبیعی برخوردار هستند.

انجمن متخصصین پوست کانادا          (CDA)

دکتر وفائی همچنین عضو انجمن متخصصین پوست کانادا (CDA) می باشد و از اطلاعات علمی و تحقیقاتی این انجمن نیز در زمینه تخصصی خود استفاده می کند.

 

 

::: صفحه اصلی    ::: اخطار قانونی     ::: درباره ما     ::: سوالات متداول     ::: آلبوم عکس

کلیه حقوق این سایت متعلق به دکتر علی وفایی است

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طب نگار