مشاوره مجازی رایگان

درصورتی که تمایل دارید عکس های خود را برای دکتر علی وفائی ارسال نمایید توجه داشته باشید که عکس های ارسالی بایستی مطابق با شکل زیر باشند. لازم به تذکر است که کیفیت بالای عکس (پیکسل بالا) مورد نیاز نبوده (حجم هر عکس حداکثر 150 کیلوبایت) و چیزی که بیشتر اهمیت دارد زاویه و نمای عکسبرداری بوده و درضمن عکس های ارسالی نباید تیره و محو باشند (در حین عکس گرفتن بایستی فوکوس رعایت شود) و بهتر است که در زیر نور کافی (ترجیحاً نور ملایم آفتاب) گرفته شده باشند.

خواهشمند است با دقت به سؤالات فرم زیر پاسخ داده و سپس دکمه ارسال را در انتهای فرم کلیک نمایید. لطفا فرم به زبان فارسی و یا انگلیسی پر شده و زبان فین گلیش مورد استفاده قرار نگیرد. در صورتی که سؤالی دارید می توانید در ساعات اداری با 45856-021 (کلینیک آتریسا) تماس حاصل فرمایید.

اگر در تکمیل فرم و ارسال عکس ها با مشکل مواجه شدید، نگران نباشید. عکس هایتان را (طبق نمونه ذکر شده) با استفاده از تلگرام یا واتس آپ به شماره تلفن موبایل 09128175141 (خانم خدارحمی) ارسال و به همراه آن نام و نام خانوادگی، سن، شهر (کشور) محل اقامت و یک شرح حال مختصر از خودتان را ذکر بفرمایید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

از همکاری و حوصله شما بسیار متشکریم.


ویزیت مجازی

  • نمونه : 8888-888 (912)
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg.