Contact Patients – Europe

Austria

Mr. Omid Mahmoudi00436763626191ghasedakroya@yahoo.com
Mr. Saeid PourJahani004369917259821office@schulkantine.at
Mr. Saeid Ghasemi004368860010572saeedghasemiborna@gmail.com
Mr. Arash Azimi0061450556863arash_azimi@y7mail.com
Mr. Rama Riyahi004369910034561
Mr. Mahdi Khorasani0061433944620medi@pointarc.com.au
Mr. Safe00436608386700

Cyprus

00905338381661Mr. Mir Rahim Seyedi

Denmark

Mr. Aref Shema'004522444270
Mrs. Yosra Ebrahimi004535831417
Mr. Edris Yousefi004526600058 , 004544312535
Mr. Mojtaba Soleyman004525640003 , 004577990901
Mr. Mehran Moghaddas004544475087mehran.moghaddas@gmail.com
Mr. Saeed Boraghi004540619031saeedboraghi@yahoo.com
Mr. Hassan Modarresi004522754641hasm@topsoe.dk
Mr . Hassan Mirzaee004560513232Shen.co@hotmail.com
Dr. Mahmoud Hagh panah0031647779511dasmah@gmail.com

Estonia

0037253911908Mr. Morteza Zeynali
0037257843604Mr. Babak

England

Mrs. Naazila Atmani00447456665959nazilaatbani@yahoo.co.uk
Mr. Ali Moosazadeh00447710945249info@broadbardanywhere.com
Mr. Alireza Abrishami004475080585023
Mr. Navid Por Mohammadi00447803309380nav975@yahoo.com
Mr. Mohmmad ali Mahdinejad00447575758949perspolis@hotmail.com
Mr. Masoud Noraste00447976899427mas70707@yahoo.com
Mr. Aland Salem00447914102168
Mr. Daniel 00447951697810
Mr. Reza00447988458580

Finland

Mr.Danial Khaledi00358445885059dani_837@yahoo.com
Mr. Morad Karami00358465916309
Mr. Habib Sohrabi00358404725761
Mr. Ali Nemat00358504120033 pesare_kord4@yahoo.com

aram_55_55@yahoo.com
Mr. Parviz Yari00358440111227

France

0033695365933
Mrs. Hana Abbaszadeh
0033122824833Mr. Zabihollah Bishe Kalayi
0033614993524 chasade@gmail.comMr. Saeed Shahrzad

Germany

Mr. Masoud masoudffm@yahoo.com
Mr. Shahrokh Marashi00491735646221
Mr. Hossein Gholami004917670667077
Mr. Touma Tarverdian00491635006681tarverdian@tk-klima-team.de
Mr. Yaghoub Mohammadi004917649340821alman0049@yahoo.com
Mr. Rojan Taher00491578805843
Mr. Amin Vali Pour00491715617973elhalle-am-markt@web.de
Mr. Kian Farhangi0049178191939cluemenati@hotmail.com
Mr. Rezvan Taher00491578805843
Mr. Aram Amin0049162146534041katlinwaber69@gmail.com
Mr. Hasan Kaffash0491778110735daniel-kaffash@arcor.de
Mr. Davar Piroozian00491778545560tirdap@yahoo.de
Mr. Mehrdad Bagher Abadi00491778086269 , 004917622840404mehrdadking@hotmail.de
Mr. Munir Akbari004917625625082munir-ak@hotmail.de
Mr. Ghasem Samiaie004969430382 , 00491791249893
Mr. Hossein Shafeezadeh004917630701290hshafeezadeh@gmail.com
Mr.Milad Bagheri004915205491213milad.bagheri@web.de
Mr.Brim Ali0047765654566
Mr.Masoud Pooladi00491786275168parvas12@yahoo.com
Mr.Arman Poorfarid00491799284033arman.pourfarid@web.de
Mr.Amirhossein Shariatmadari 00491624343533amir@schariatmadary.de
Mr. Mahdi Yar balar00491721017227mahdiyar_balar@hotmail.com
Mr. Yahya Mohammadi004917620321844Janroya2000@yahoo.com
Mr. sami004917645229036
Mr. Henry0046703022145
Mr. Jalal00491715129246
Mr. Sahand00491627901629
00491773908256
Mr. Yasser00491785907262
Mrs. Zahra00493088667976

Hungary

0036302111768Dr. Ali Esmaeil nejad

Italy

Dr. Kourosh Mirzaei 00393288144424
 
Mr. Alireza (Farhad) Ameri 0039335255867
Mr.Franchesco Vigona 00393497913660
Mr. Khosro Ameri00393427048814co.ameri@gmail.com
Mr.Amir Ameri003939295872248amirameri61@gmail.com

Luxembourg

0035291160880 Mr. Shoja Mikaili

Norway

Mr. Pedram Khosh Sarvar004795810320 
Mr. Dr. Siavash Khodabakhshi0046704234464siavash.sweden@gmail.com
Mr. Yasin Amin004797829674jwamer2011@hotmail.com
Mr. Habib Hasani004796965453muhajer6@gmail.com
Mr. Sattar Ahmad Amin004794251299amin12002@hotmail.com
Mr. Ahmad Anwar004745799084
Mr. wael004747956656 waelgabriel@hotmail.com
Mr. james004795275474 halmnaia80@hotmail.com
Mr . Ali Moharam004794216750alirezamoh_safe@yahoo.com
Mr. Farid Yokhana004746946931assyrian.farid@hotmail.com
Mr. Jorj Ebrahim004799249499david-gorge@hotmail.com
Mr. Jorge004796702575
Mr. Shabi004745570558
Mr. Samir004746353585
Mr.Umed0047 95555505

Russia

0079272825049
Mr. Peyman Shiarkar
007937818023Mr. Mahmoud behfarm

Spain

0034699938472 Mr. Faramarz Ghour Chahi

Sweden

Mr. Mehrdad sweden3168@me.com
Mr. Farhad Khamooshi0046317880102ariodivino@gmail.com
Mr. Dr. Siavash Khodabakhshi0046704234464siavash.sweden@gmail.com
Mr. Hamidreza Moradi0046705997441hmsw8080@gmail.com
Mr. Bassam Jasem Ali0046720111110wis_77@hotmail.com
Mr. Davood Benjamin0046739397003davidsax1985@hotmail.com
Mr. Karzan Hossein0046722967466
Mr. Mohammad Javad0046769455324Hammahhha2@hotmail.com
Mr. Mohammad Sabih0046768428292W_a7973@yahoo.com
Mr. Karzan Kamal0046722967466
Mr. Hossein JafarNejad0046707504654amohossein2000@yahoo.se
Mr. Hamidreza ShahGaldi0046737717161hamidshahgaldi@hotmail.com
Mr. Adnan Sulaiman0046739227400adnann_110@hotmail.com
Mr.Amir Omid0046704198793amir_arash2005@yahoo.com
Mr. Gholamreza Efazat004687516066
Mr. Ebrahim Ahad0046733461612
Mr. Mohammad Reza Mousavi Nasab00464250587
Mr. Ali Akbar Soltan Pour0046707400526
Mr. Navid Sharif Tehrani0046859995622
Mr. Zeydan (Heydar) Feli0046762910815
Mr. Heydar Fe`li0046762910815 , 004631876147
Mr. Shahab Shahabolmolki0046760832098shahab_shm@yahoo.com
Mr. Mahmoud Tavakoli004660503253 , 0046737358092mahmoudtavakoli@hotmail.com
Mr. Amir Reza Seifi0046766488507
Mr. Ahmad Ghaffari0046709383040ahmadghaffari@hotmail.se
Mr.Dr Rizgar Heidarrizgar69@hotmail.com
Mr. Hamid Sattarvandi0046704717331hamid.satarvandi@gmail.com
Mr. shavan salehi0046520657369hawtam-75@hotmail.se
Mr. Abdol Kazem Rekabi0046737400375
Mr. Khashayar Vafa0046737137961Kash_vafa@hotmail.com
Mr.Akbar Saadati 0046317149658 , 0046760620504akbar.saadati@comhem.se
Mr.Kamran Abdolbagher0046736103042kamran_9@yahoo.com
Mr.Amir Omid0046704198793amir_arash2005@yahoo.com
Mr. Thomas Saliba0046707948007tommys.84@hotmail.com
Mr. Amin Soheili0046731573773amin_soheili@hotmail.com
Mr. Shuan Saalehi0046765564556
Mr. Sirvan0046761001679sirvansalih@live.se
Mr. George Khan kha0046765523207jojo-dankha@hotmail.com
Mr. Vahid Cabrial0046729419923
Mr. Padill Havil004676036222
Mr. Rami Verda0046762246958mary-rami@hotmail.com
Mr. Zakaria0046765616897zakariataleb@gmail.com
Mr. Mohammad reza Arbabi0046736878984mamareza288@gmail.com
Mr. Amir Firoze0041787333603amir.firouzeh@epfl.ch
Mr. William0046735643205
Mr. Najm o Din0046-736989421
Mr. Hasham0046-762906130

Switzerland

Mr. Abdol Habib Hakimi0041762807169habib_hakimi@hotmail.com
Mr. Amir Vakil0041787322209Vakil_amir@yahoo.com
Mr. Farzad Maghsudi004179851014ferzad@hotmail.de
Mr. Alireza Latifi0041789443431sof_sia@yahoo.com
Mr. Dr Fereydoun Taherkhani00491704949660 ferydoun@gmail.com

The Netherland

Mr. Farid Hamidi0031639512981fario.moq@hotmail.com
Mr. Jeroen Johannes Gerardus0031651164748eroen@navigatie-inbouw.nl
Mr. Mahdi Shahriari0031642608740m.r.shahriari@outlook.com
Mr. Hamid Yaghuti0031650290106yaguti@yaguti.eu
Mr. Tooraj Parsi0031614509764
Mr. Mohammad Akhtar Rahimi0031622731194 , 00316113512756
Mr. Farhad Hoseyn Ziba0031641624507
Mr. Fares Sheybani0031645296194faresxx@hotmail.com
Mr. Munir Akbari0031614468875munirmomo786@gmail.com
Mr. Farhad Yoosofi0031642243087fh.yoosofi@gmail.com
Mr.Ali Yeganeh0031650989079ali@yeganeh.nl
Mrs. Sara Montakhab0031650681453montasara@gmail.com
Mr. Mahdi Farshchi0031659599896farshchi@live.nl
Mr. Sohrab Keshavarz0031619004640apadana50@gmail.com
Mr. mohsen kazemikmos@live.nl
Mrs. Saeide Makour0031684757341
Mrs. Holandrashawinl@gmail.com
Mr . Masoud Najafi0031616211212masonajafi@yagoo.com
Mrs. Saeede Makor0031687957922alikarar@hotmail.nl
Mr. Shekar0031643453040

The United Kingdom

Mr. Behzad Nik Sirat00447738833843
behzad.niksirat@yahoo.com
Mr. Heidar Hakim00447961445050
allukisok@yahoo.co.uk
Mr. Mohsen Alinia00447581392800
mohsenalinia@hotmail.com
Mr. Mahyar Rajaei00447555549972
mahyar_rj@yahoo.com
Mr. Ashkan00447594938820
Dr. Najibnajib2120@yahoo.ca
Dr. 100447877986537kurdo1315@hotmail.com
Dr. 200447926763636Jamalaziz94@yahoo.co.uk
Mrs. Shirin Saboonchi00447875090752shirinuk69@outlook.com
Mr. Mohammad Kompany00447766335252mokompany@gmail.com
Mr. Shafigh Ghazizadeh00447428610556shafiq.g91@gmail.com
Mr. Hasan Khorshid00447702087877ahassan_ha@yahoo.com
Mr. Kamal Ghadir00447753494024brwaa@hotmail.co.uk
Mr.Abbas GhamariNejad00447988678184abbas1350nejad@hotmail.com
Mrs. Parmida Malahzadeh00447714024568azarpat@hotmail.com
Mr. Sarwar Mohammad004479334423sarwar2000@outlook.com
Mr.Rouzbeh Vaziri00447795691447rv4566@gmail.com
Mr.Akram Katib00447860926215akram@alkatib.org
Mr.Amir Aslani0044770089282a.aslani@gmail.com
Mr. Dilan Karim00447912485841
Mr. Omid Faraz Mand00441137727601852
Mr. Sabah Kamali00447931429947
Mr. Mehrzad Moghimi 00441226282193
Mr. Mahmoud Vatan Doust00441484321721
Mr. Khosro Ali Vahid00447742283040
Mr. Alireza Falahati00447753454423 , 00441179792121
Mr.Dr. Hosein Nikzad00447799645109farzin2001@gmail.com
Mr. Abdollah00447749480686abdul_kurdestani@yahoo.co.uk
Mr Sahar Mirza00447824833629naders4@yahoo.co.uk
Mr. Majid Sharifi00447413056227
Mr. Amir Abbas Shahab Edin00447792423714
Mr. Samir Amin00447745571685
Mr. Aziz Salim00447707687488
Mr. Amir Reza Ghasemi00447838661290reza20@gmx.de
Mr. Ali Farman00447920424850farman7136@yahoo.co.uk
Mr.Dr. Mohammad Rahim Pour00447703035436royal.dent@yahoo.com
Mr. Abdollah Ali00447761098819
Mr. Mohammad Mahdi Mir Elmi00447912575683mehdimirelmi@yahoo.com
Mr Dawood Shah beyg00447815746039eja_dawood@yahoo.com
Mr.Dr. Ali Najarpour00447734411559a_nadjarpour@msn.com
Mr. Ashkan Mirzaei00447830799955ashkanman2002@yahoo.co.uk
Mr. Amir Hossein Akbari00447799622334
Mr. Ghasem Jafari00447723913044
Mr. Davood Khodatars00447850032343k-dav@hotmail.com
Mr. Behnam Pishgharavol00442086688245 , 00447930399550behnam.p@hotmail.co.uk
Mr. Dr Reza Hallalat
Mr. Khashayar Latifi00447985194408K45h4u@yahoo.co.uk
Mr. Yashar Zakeri00447967645651 , 00442036455302 yasharz@msn.com

saraoskoui@aol.co.uk

Turkey

Mr. Parham Moslehi00902125144200fd@tr-oasis.com
Mr. Amir Aslani00905330313663a.aslani@gmail.com
Mr. Ali Sadeghi00905325827924
Mrs. Parand Nikzad00905312546546Nikzad.parand@gmail.com
Mr. Ahmadreza Amidi00905307744580ahmadreza_amidi@yahoo.com

Ukrain

00380636402388Mr.Mohammadali Hemmati  
0038634738962 Dr. Ali Asghar Zadeh
Mr. Fallah Hassan009647829733347falahhammood@yahoo.com

Belgium

Mr. Reza MohammadiPour 0032485996006 
Mr. Vaeel ben Ali0032489046833leawbinale@hotmail.com
Mr. Ziad0032456862760
Mr. Adel0032486991551

Republic of Ireland

00353863167088Mr. Arash
جشنواره کاشت موی طبیعی

کلینیک پوست و مو سپهر

دکتر علی وفائی (متخصص پوست و مو)

نام عمل روش برداشت محل برداشت هزینه
  FUT FIT پشت و طرفین سر ریش  
FUT *   *   چهار و نیم الی پنج میلیون تومان
FIT   * *   چهار الی چهار و نیم میلیون تومان
ترکیبی * * *   پنج و نیم الی شش میلیون تومان
FIT اولترا   * * * پنج الی شش میلیون تومان
ترکیبی اولترا * * * * هفت الی هشت و نیم میلیون تومان
کاشت ابرو *   *   سه و نیم الی چهار و نیم میلیون تومان

قیمت های فوق تا 27 اسفند 1398 اعتبار دارند

50 درصد هزینه فوق (درصورت مساعد بودن شرایط بانکی فرد) به صورت اقساط محاسبه می گردد

درصورت نیاز به انجام PRP (تزریق پلاسما) 40 درصد تخفیف به فرد داده خواهدشد

برای کلیه موارد کاشت مو یک تزریق بوتاکس با 30 درصد تخفیف درنظر گرفته خواهدشد

لطفاً برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا به اینستاگرام دکتر علی وفائی مراجعه نمایید

88653970  –  09128175141  –  09121065430