Contact Patients – Asia

Afganistan

Mr. Feyzan Ghoreyshi0093789799004faizan1368@gmail.com
Dr. Najib
Mr. Farid Hamidifario.moq@hotmail.com
Mr. Shafigh Ghazizadehshafiq.g91@gmail.com
Mrs. Mamlakat Shah norouz0093785847440mamlakat_s@yahoo.com
Mr. Mohammad Nazir Shamim09126901710,09194495685These numbers are in Iran. Mr Rasouli (his friend) will answer.
Mr. Hamed Mostafa0093202202127
Mr. Basir Rasouli0093777324354
Mr. Abdoul Halim Aria 0093799363813
Mr. Golmohammad Behbudi09122538891,0093795214703
Mr. Fardin Rowin0093794914170,0093785992569
Mr.Shakib Vahidi0093700440842shakib_waheedi@yahoo.com
Mr. Mohmmad Armani0093-799475253

Arabia

00966555911434Mr. Ahmad Naser Al-Khalaf

Armania

fredisagholian@yahoo.com
Mr. Fred Isa Gholian
0037491600227Mr. Vahan Markarian

Azerbaijan

00994502277271
Mr. Hesamoddin Amini
00994555088214 Mr. Dr Davood Noshiravani
00994503221101Mr. Roushan Nouriov
00994503614545Mr. Omid Mazhabi
00994702783943Mr. Zia Valiov
00994506328506Mr.Mehman Ebrahim Oof

Bahrain

Mr. Feysal Al Dousari0097317624002 , 00989192004966(Mrs Hoseyn Zadeh – Iran)
Dr. Ahmed Abdol Rahmanab70000@gmail.com
Mr. Feysal Abdol Aziz0097339430885
Mr.Hasan Mohammad shaheen0097338383810hasan.m.shaheen@mail.com
Mr. Mohammad Abbas Saed0097339672367
Mr. Abd Ela Fardan0097339966881 , 0097339265334fardan499@hotmail.com
Mr. Abdol Razzagh Alsayed Ebrahim0097333603589Dhiyaa99@yahoo.com
Mr. Abdollah Ziyad009733333944Dhiyaaa99@yahoo.com
Mr. Dr. Ali Hossein Almatruk0097339930999 , 0097317273700juffairy@yahoo.com
juffary@batelco.com.bh
Mr. ali0097339912448
Mr. ali ahmad0097336644507

India

adil@nctp786oman.comMr. Fardin Rowin
00971555410944Mr. Ishak
00914942481439Mr. Sheykh Adel
0096895213525Mr. Javid Hossein

Iraq

Mr. Barim Ali009647501577294 
Mr. Ahmad Mahmoud009647700102695
Mr. Amir Abdolkarim009647803030038amrshafy@yahoo.com
Mr. Yaser009647702535179yassirbrsha@yahoo.com
Mr. Riyaz009647904515147
Mr. Heidar Abdolzohreh009647710616797h75a73@yahoo.com
Mr. Nazem Ajami009647812603003nonoal2002@yahoo.com
Mr. Saad009647510100763
Mrs. Nagham Alrashed009647818183610nagham.math@gmail.com
Dr. 100447877986537kurdo1315@hotmail.com
Dr. 200447926763636Jamalaziz94@yahoo.co.uk
Mr. Masna Salim009647824875307
Mr. Ali Khashan Jasem009647805216621
Mr. Ghasem Jome009647726690550
Mr. Dr. Shamir Mawlan009647503227733shamirmawlan@ymail.com
Mr. Mostafa Shafigh009647703934905
Mr. Ahmad Ali Hossein009647705658633alaa79mm@yahoo.com
Mr. Alaa009647712403698alaa79mm@yahoo.com
Mr. Taher Mohsen009647715676230
Mr. Ayad Hadi Mohsen009647702599322
Mr. Heidar Hamzeh009647821622595
009647719855111
haidar.hamzha@yahoo.com
Mr. Ezzat Jalal009647501177551ezet2007@yahoo.com
Mr. Ahmad Naeim009647901143454
Mr. Ahmad Fars009647725390277ahmedsalman88@hotmail.com
Mr. Heidar Ahmad009647903410562Jalal_jawal79@yahoo.com
Mr. Shahab Farhanjavad.eraji@yahoo.com
Mr. Hussain Abbas Kazem009647808729971hussain.almosawi7@gmail.com
Mr. Mohamad Ibrahem009647701563262mahamadibrahem@yahoo.com
Mr. Meysam Ajil009647808277762sarvar1960@yahoo.com
Mr. Dr. Mekki Ruji009647808940340
Mr. Salam kamil mouhsin009647711701786
Mr. Sarhan Shoeib009647713137124
Mr. Zaid Hadi009649016229541zaid_hadi@yahoo.com
Mr. Motaz Salah009647904624478pansy8pansy@yahoo.com
Mr. Hemin Abdoul009647824029090hemin_abdoul@yahoo.com
Mr. Omid Ali009647705310088
Mr. Karzan Kamal009647706415656karzankamal@hotmail.com
Mr. Ali Karim
Mr. Heidar Al Maliki009647710856113Haider.almaliki2@gmail.com
Mr. Karzan Ghader Moshir009647504463000Karki_air@yahoo.com
Mr. Kamal Ghadir009647501378751brwaa@hotmail.co.uk
Mr. Murtada Almowet0061413719014m.almowel@yahoo.com
Mr. Aram Amin009647701222100Katlinwaber69@gmail.com
Mr. Ary Naji009647701541422Arya-88@hotmail.com
Mr. Sarwar Mohammadsarwar2000@outlook.com
Mr. Esmaeil Mohammad
Mr. Karim Aziz009647818595762
Mr. Hajar Rafat009647504434048hajar-r-s@hotmail.com
Mr. Boston Hamid009647708515259halmat_dil@hotmail.com
Mr. Mohammad Jasem009647801248847
Mr. Heidar Ali009647801201318
Mr. Sa'bad Abd 009647710587445
009647905649761
Mr. Havar Farigh009647503047454
Mr. Kamran Saleh009647701560581kawaumer@yahoo.com
Mr.Nabaz Talib009697503851228kawaumer@yahoo.com
Mr. Sattar Jalal009647704088882
009647504318448
star_bdk@yahoo.com
Mr. Sardar Ahmad009647701554514
Mr. Mohamad Ab. Khdrany009647702219849khdrany@googlemail.com
Mr. Bavar Omar009647701937976
Mr.Akram Katib00447860926215akram@alkatib.org
Ms. Shokriyeh0096477301161284
Mr. Khosh Nam 0032484457551
0032484451203
009647504457551
009647706508885
009647504451203
Mr. rasoul0032484460277
Mr. Aziz009647504465452
Mr. Hirash Ramazani009647504461910
Mr. Taha009647701587900
Mr. Fereydoun Osman009647701587183
Mr. Shomal Karim009647701349757
Mr. Araz Kamal009647504477858
Mr. Jamal Osman009647504533036 , 00964662228943
Mr. Reza Kazem009647808823314
Mr. Chavan Anvar009647701556275
Mr. Vesam Shaker009647902873211
Mr. Riaz Rahim009647706577730 , 009647706321707
Mr. Barva Khosh Nam0096407504683602
Mr. Shoghi Mohammad009647504568113
Mr. Hossein Ali Fares009647901613945
Mr. Zanyar Khleel009647701313975sana_klail@yahoo.com
Mr. Akram Mahmood Mohammad009647711524002
Mr. Sami Majid009647711524002samimajeed29@yahoo.com
Mr. Jassam Najmaddin009647504510740
Mr. Riboar Aziz Mohammad009647701523232
Mr. Omar009647701524003
Mr. Sohran009647701559461
Mr.Diyar Jafar009647504523316 diyar1986@hotmail.ded

diyar19877@yahoo.com
Mr. Hardi Omar009647702422083hardiss@hotmail.co.uk
Mr. Musaad Khadhim00964-7806548727hamsalgefoon@yahoo.com
Mr. Hossein Ali Behdadi009647705503186
Mr. Mostafa Alseraj009647702544530
Mr. Omid Fallah009647701461979omedable@yahoo.com
Mr. Bazyar Loghmani009647504925484
Mr. Ali Hasan009647801402257alzaa4@gmail.com
Mr. Shekar AbdoulRahman009647504611431
Mr. Ali Majid Rahim009647701514301
Mr. Araz Ali Mahmood 009647480421212
Mr. Ahmad Ali009647701545852
Mr. Mohammad Kasem Mohammad Kasem-27@hotmail.de

Sinan-1881@hotmail.de
Mr. Rizgar Ahmad009647504687721eng.rizgar@gmail.com
Mr. Ahmad Al-Sharifi0036308922697
Mr. Sherwan Mostafa009647701432530Vasihsherwan@yahoo.com
Mr. Yussef Fattah009647702156900yussefgold@yahoo.com
Mr. Abdol Kazem Rekabi009647817683628
Mr. Saman Mahmud009647702228134samanmaeruf@yahoo.com
Mr. wazham Farugh 009647701525316wazham@yahoo.com
Mr. Barham Borhan009647701583024
Mr. Shakhe Van Saeed009647701554390snowball_co@yahoo.com
Mr. Edris Mohammad00964771440185
Mr. Nazar Ahmad009647702479700nzarshow@yahoo.com
Mr. Saber Abdollah009647501976641
Mr. Hawre Tofigh009647701411197hawre_999@yahoo.com
Mr. Behzad Mohammad Rafigh009647701526211snowball_co@yahoo.com
Mr. Karvan Ali Mohammad 009647501120523
009647501120524
009647701461785
karwan1276@hotmail.com
Mr. Zaher Hossein Mohammad009647701546946
Mr. Suran Ahmad
Mr. Ziyad Jamil009647507727341 , 009647710804611Ziyad_albabawaty@yahoo.com
Mr. Dr. Ahmad Mohammad taghi Musavi009647801038741Ahmedtaqi47@yahoo.com
Mr. Wazham Farogh009647701525316wazham@yahoo.com
Mrs. Shilan Mostafa009647701979060
Mr.Ayyoub Najib mohammad009647702301101
Mr.Ahmad Abdolrahman009647702321131
Mr.Visam Akram009647713959760wisam.ridha@hotmail.com
Mr.Adnan Hashem Ali009647707041932
Mr.Faras Abbas Ebrahim009647716386523
Mr.Barwa Hamd Saleh009647702460045brwa.salh@yahoo.com
Mr.Mardin Hedayat009647702220851mardin.engineer@yahoo.com
Mr.Amir Soleymani009647707693412
Mr.Mohammad Foad009647701939165
Mr.Hawna Khaled009647504917545
Mr.Yahya Ali009647706661632
Mr.Houraman009647501582881
Mr.Norouz Fazel009647701451110Nawroz1994@yahoo.com
Mr. Mohammad Shaaker009647807276263
Mr. Harim Kamaal009647702465199
Mr. Falah Hassan009647829733347falahhammood@yahoo.com
Mr. Heydar Ahmadhayderah82@gmail.com
Mr. Nizheen009647504399274Im.nijmz@gmail.com
Mr. Sirvansirvansalih@live.se
Mr. Mohammad shaker009647807276263
Mr. Ahmad Amin009647818236262ahmedph4@gmail.com

Mr. Mozafar Mahmoudi009647504456411
Mr. Karar Rasol009647814822100
Mr. Mehdi Hassan009647803543207 mhak279@gmail.com
Mr. Hamam Mohammad009647702543237 sinan_6677@yahoo.com
Mrs. Iraqrashawinl@gmail.com
Mr. Nabil Vali009647706219462
Mr. Lays009647713729818
Mr . Jasem Jafar009647808961300
Mr . Hassan Adnan009647830757067
Mr . Karaar009647705559896
Mr . Ardalan Anvar009647702535179
Mr . Mohemen009647702535179
Mr . Yasser009647709950003
Mr . Sardar009647701528569
Mr . Yasin009647507677778
Mr . Karzan009647715648233
Mr . Rang009647701562676
Mr . Helmat
Mr . Hardi Majid
Mr . Rezgar009647701929010
Mr . Daban009647701563252
Mr . Assame009647507464748
Mr . Ghida009647801169353
Mr . Serkan009647701440340
Mr . Osman009647501353638
Mr . Doctor Ghamgin009647717200327
Mr . Ramin miar0096466955823
Mr . Sabah009647727893504
Mr. Adel009647700822282

Japan

0081434420734 , 00819035905750Mr. Reza Beik Verdi
00818032189337 , 00818039687455Mr. Babak Ebrahim Zadeh
00819068071100 , 0081339327731mr. Bahadour Azar Afza
09121896651Mr. Reza Jalilzadeh

Kuwait

Mrs. Fateme Al-Hajari0096599858726 
Mr. Osame Sarkhoo0096566117562sai_juve@hotmail.com
Mr. Mohammad Shahid0096597810098mudbas@hotmail.co
Mr. Mahdi Boyrat0096550520226
Mr. Adel Akbar0096599618282aadsnf@gmail.com
Mr. Ahmad Ali0096566611326tekana_c5@hotmail.com
Mr. Bader Al-Qallaf0096599795589Baq00@hotmail.com
Mr. Abdul Hamid Al-Tamimi0096599405405Aht021@knpc.com
Mr. Mohamad Al-Alavi0096599580063Mohda64@yahoo.com
Mr. Dr Reza Hallalatdrhelalat@yahoo.co.uk
Mr. Saad Al-Bittar0096590993880
Mr. Fallah Al-Ajami
Mr. Omar Al-Ajami
Mr.Badrieh Habib0096599633761

Malysia

nme_kl2008@yahoo.com


Mr. Nozar Mos
htagh
0060192117686Mr. Adam Breimo
006012062368 Mr. Dev Kumar
0060196001555 Mr.Gholamreza

Oman

0096896779600 Mr. Nasr Al-Siabi
0096899438360Mr. Ahmad Ben Khalfan
0096899222235Mr. Sheykh Adel
0096899213434Mr. Saeed Al-Ebri
buremaabri@gmail.caomMr. Salim
Al-Maqbal
00968899440005 Mr. Saleh Al-Abdali
salim.maqbali@gmail.comMr. Azzam
009694488891Mr.Majid Alhooti
0096899717378Mr. Adnan bulushia
0096899207850 0096896986909 mr.Mohammad Abdollah
0096898999328




Mr. Azan Hamed
0096895213525Mr. Javid Hossein
0096892024306Mr. Mozafar Khan
0096898805579Mr. Rifkan

Qatar

Mr. Hamouz0097455197509  
Mr. Amir Aslani 0097433515396
Mr. Alireza Haghani0097450605534haghani.alireza@gmail.com

Saudi Arabia

Mr. Seyed Abdullah Al-Ali00966506399757abdullah.h.m.alali@hotmail.com
Mrs. Yasra Yousef00966508541946ysra.yousef@hotmail.com
Mr. Abdollah Ahmad Al-Khalaf00966556910070kaa5012@gmail.com
Mr. Naser Ahmad Al-Khalaf00966556910070a.alkhulalf@yahoo.com
Mr. Ahmad Al-Mubark00966508997994almubark722@hotmail.coma
Dr. Hamed Al Ali00966500690609dr_alali98@hotmail.com
Mr. Mohammad Al Dousari saudiguy25@hotmail.com
Mr. Maher Ahmad00966555920922maherpeace@yahoo.com
Mr. Heysam saeidrighthair4@gmail.com
Mr. Saeed Mohammad00966555935587smhw202@hotmail.com
Mr.Hasan Ali Al Saba00966543111780h88a98@gmail.com
Mr.Dr Ali Ayd Ali Alkhalaf00966557903025a1405k@hotmail.com
Mr.Abdolmajid Ahmad Majid Alkhalaf00966563102998

Syria

0096590993880 , 0096566148078Mr. Saad Al-Bittar 
Mr. Thomas Saliba0046707948007tommys.84@hotmail.com
Mr. Tomas Salibia0046707948007 tommys.84@hotmail.com
Mr. Vael004747956656 waelgabriel@hotmail.com
Mr. James004795275474 halmnaia80@hotmail.com
mr. Rami Verda0046762246958mary-rami@hotmail.com
Mr. Farid Yokhana004746946931assyrian.farid@hotmail.com
Mr. Jorj Ebrahim004799249499david-gorge@hotmail.com
Mr. Vaeel ben ALi0032489046833leawbinale@hotmail.com

Tajikistan

mamlakat_s@yahoo.com
Mrs. Mamlakat Shah Norouz
00992919730002Mr. Kamyar Rafiei

Thailand

0066860979590 , 006638371482
Mr. Vahid Asad Zadeh
0066824190231Mr. Amir Malek Zadeh

Turkey

00902125144200Mr. Parham Moslehi

UAE

Mr. Ali Karimi00971505253575alikarimi11000@yahoo.com
Mr. Masoud Azad0080908990992120miseryaway2010@live.com
Mr. Ab Dol Ghani Moradi0097165424541 , 00971505488748albushar@aim.ae
Mr. Ehsan Ahmad Khan00971502598850ehsan63@hotmail.com
Mr. Nasir Azad Rad00971503062024
Mr. Hussain Mousa Ramadan00971509595050dr_uae2000@yahoo.com
Mr. Kian Vatani00971559203557kian_vatani@yahoo.com
Mr. Hadi Koloot00971502765412hadikoloot@yahoo.com
Mr. Ahmed Mousa00971503832123
Mr. Hossein Alavi07118256809abooali59@yahoo.com
Mr. Mahmoud Etemad00971509572552
Mr. Nima Nemaeii00971567593589nnemaeii@gmail.com
Mr.Mojtaba Choupani 00971508772234moe@mch.ae

Lebanon

0097455197509Mr. Hamouz
00224621333338Mrs. Layal
0096171108101Mrs. Fatima
0061400788600Mr. Badr
0061400788500Mr. Salva
جشنواره کاشت موی طبیعی

کلینیک پوست و مو سپهر

دکتر علی وفائی (متخصص پوست و مو)

نام عمل روش برداشت محل برداشت هزینه
  FUT FIT پشت و طرفین سر ریش  
FUT *   *   چهار و نیم الی پنج میلیون تومان
FIT   * *   چهار الی چهار و نیم میلیون تومان
ترکیبی * * *   پنج و نیم الی شش میلیون تومان
FIT اولترا   * * * پنج الی شش میلیون تومان
ترکیبی اولترا * * * * هفت الی هشت و نیم میلیون تومان
کاشت ابرو *   *   سه و نیم الی چهار و نیم میلیون تومان

قیمت های فوق تا 27 اسفند 1398 اعتبار دارند

50 درصد هزینه فوق (درصورت مساعد بودن شرایط بانکی فرد) به صورت اقساط محاسبه می گردد

درصورت نیاز به انجام PRP (تزریق پلاسما) 40 درصد تخفیف به فرد داده خواهدشد

برای کلیه موارد کاشت مو یک تزریق بوتاکس با 30 درصد تخفیف درنظر گرفته خواهدشد

لطفاً برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا به اینستاگرام دکتر علی وفائی مراجعه نمایید

88653970  –  09128175141  –  09121065430